background

Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası: Özel dizayn edilmiş kurutma odalarımız sayesinde halılarınız dışarıda kurutma esnasında güneşin ve rüzgarın olumsuz etkisinden kurtulmasını sağlıyoruz. Halı yıkama fiyatları Bursa bölgesinde ilçelere göre değişiklik göstermektedir. Evde yıkamaya sıcak bakmadığımız perdeleriniz için profesyonel destek almanız gerekir. Son sistem yerinde yıkama makinalarımızla vakumlama işlemi bittikten sonra halıdaki tüm nem ve ıslaklık alınmış olur ve ertesi güne halılarınız ve halıflexleriniz kullanıma hazır hale gelmiş olur. Buharlı koltuk yıkama Bursa ilinde hizmet vermekteyiz. Battaniye üzerinde deterjan kalıntısı, ciltte alerjik tepkilere neden olabilir, bu sorunun görülme olasılığı bebeklerde daha fazladır. Cinsine göre ayrılan halılarınız ilk önce toz dolabında üzerindeki tozlardan arındırılır. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabilir ve yatağınızda sağlıklı şekilde uyuyabilirsiniz. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmak yerine halı ve koltuklarınızı düzenli olarak yıkatın. Halı veya halıflexlerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili yıkama yöntemidir. civarı perde koltuk halı yıkama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yerinde halı yıkama işleminde Başlamadan yıkama yapılacak alanda eşyalar mevcutsa eşyalar alandan çıkartılarak halının tamamen üzerinin boş kalması sağlanır. Halı yıkamacılar Bursa civarına profesyonel ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Stor perde yıkama fiyat hesaplama yöntemlerimiz, stor perdenizin ağırlığına, leke durumuna ve boyuna göre, cebinize en uygun olacak şekilde belirleniyor. fabrikamız da kesinlikle oto yıkama yapılmamakta olup tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisimiz vardır. Stor ve zebra perde temizliğini asla ihmal etmemeli, mümkünse sık sık tozunu-kirini almalısınız ki bu kirler kalıcı lekelere dönüşmesin. , yılların verdiği tecrübe sayesinde bütün sandalye ve leke türlerinde başarılı olmaktadır. Firmamız yorgan yıkama servisleri arasında en kaliteli biçimde gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle koltuk yıkama hizmeti vermektedir.
Belirli halı yıkamanın yoğun olduğu zamanlar önceden randevu almanız da fayda olacaktır. Bir kez bize teslim ettiğiniz halılar tamamen temizlenir. El dokuma yün halıların iplikleri, özellikle halınız eski ise kök boyalar mevcuttur. Koltuk yıkama esnasında gerekli hassasiyeti gösterdiğimiz için firmamız işlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Lekeler derinlemesine çıkarken perdeler de hasar görmez, böylece perde yıkama firmamız perdelerin ömrünü uzatacaktır. Halıfleks halının dokuma türü, hav yüksekliği, hav sıklığı, kullanılan iplik malzemesi, alt yapışkanlı tabakası, alt iç astarı, zemine döşenme şekline göre farklılık gösterecektir.

  TIKLA ARA 2247193040   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2247193040   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder