background

Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası: Sağlıklı ve temiz ortamlarda en iyi ve en uygun Evde çekyat yıkama hizmeti sizlerledir. Özellikle de kahve çay gibi lekeler sadece su ve sabun ile çıkmaz. Halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur. Doğru kurutulmayan yün yorganın yapısı bozulmaktadır. Koltuk, kanepe yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz koltuklarınızı önce koltuğun kumaşının cinsine uygun hazırladığımız özel şampuanlarla kumaşı köpükleyip, fırçalayarak kirden arındırmaktayız. Halı yıkarken dikkat edilmesi gerekenlerde halının ılık su ile yıkatılmasıdır. Bazı ev sahipleri, halı temizleme işleminden sonra halının daha çabuk kirleneceği konusunda kaygı duyduklarını ifade etmişlerdir. Halılarınızı elde yıkayarak istediğiniz temizliği elde edemezsiniz. Halı yıkama yapanların çok dikkat etmesi gereklidir. Çin halılarının çok narin ve pahalı halılar olduklarının bilincindeyiz.
Firmamız tüm Bursa ilçelerine, semtlerine ve mahallelerine yerinde profesyonel koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Halıların kurutma işlemleri dikkat edilmesi geren özelliklerden biridir. Perde yıkama firmamıza perdelerinizi hiç terettüt etmeden yıkatabilirsiniz. Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. El dokuma halılarınızı temizlemek için asla kuru temizle işlemi uygulatmayın. Yerinde Temizleme hizmetinde Bursa Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası ev ve iş yerlerindeki duvardan duvara olan halılarınızın temizlenmesi konusunda profesyonel yardımcınızdır. Deri halıların temizliği kolaydır.
İşimizi biliyoruz ve makine halıları temizliğinde de iddialıyız. Halı Yıkama firmamız Bursa genelinde tam 10 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir. Ladik halı yıkama ücreti ne kadar? Arayın detaylı fiyat ve nasıl yıkandığı ile alakalı bilgi verelim. Ekibimiz temizlik işlemlerini vermeden iyice eğitilmektedir, böylece her hizmette başarılı sonuç alınması sağlanır. Halı Yıkama firması olarak sadece halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama konusunda da hizmet vererek müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız adından söz ettirmeye devam etmektedir. Halınızı tertemiz teslim almadan ödeme yapmayın. Tüketicinin isteklerine ve alacakları halı için ayırmış olduğu bütçesine göre birçok seçenek ve fiyat aralığı bulunmaktadır. Perdelerinize hiçbir şekilde zarar gelmemesi adına kaliteli ürünleri kullanıyoruz, bu sayede perdelerinizin yapısında da herhangi bir bozulma durumları yaşanmıyor. Halılardaki leke temizliğini gidermek için yapılan sert uygulamalar halının yıpranarak kelleşmesine sebep olabilir. Yün yorgan yıkamak, kurutmak işler gözünüzde büyüyorsa bir telefon ile işleri kısaltmak çok kolay.
perde yıkama firması olarak sağlık sorunlarına neden olan kirli perdeleri kolayca temizliyoruz. Halılar illaki gözle görünen lekeler olduğunda yıkanır diye bir kural yoktur. Halı yıkamada temizlik yanında bir diğer üzerinde durulması gereken nokta kalitenin yüksek tutulmasıdır. Bursa battaniye yikama hizmetimiz tavsiyeler üzerine birçok ilçeye verilmektedir. Pratik halı silme için arap sabunu ve su ile yapacağınız karışımının içine bez batırın ardından halınızın üzerini bastırarak silin, su ile durulama yapın ve kurumaya bırakın. Gerçek hijyen ve temizlik için koltuklarınızında derinlemesine temizliği yapılması gerekir.
Halı yıkama firmamızın hizmet kalitesini en iyi şekilde halılarınızın yıkanarak size ulaşması taleplerini yerine getirmek için servis araçlarımızla destek veriyoruz. Halılarınızın karışmasını önlemek amacıyla etiketlenip, barkotlayıp işletmeye getirilmesi firmamızın personelleri tarafından yapılmaktdır. Halı yıkama yerleri ile müşterilerine hizmeti daha hızlı bir şekilde veren Halı Yıkama fabrika da çalıştırdığı işçileri halıları yıkadıktan sonra kurulama işini de yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz temizlik maddeleri %100 organik olarak üretilmiş olup, tüm bileşenleri ve içeriği doğal malzemelerden elde edilmiştir. 2010'dan bugüne edindiğimiz tecrübe ve bilgimizle Bursa civarında halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, halı overlok, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetler veriyoruz. Mesleki bilgimize güvenerek halı yıkama konusunda hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Koltuk silmede koltuktan sadece 100 de 10 kiri alır geri kalan yüzde 90 kirli suyu kumaştan süngere aktarmış olursunuz.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder