background

Hamidiye Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama

Hamidiye Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama
Hamidiye Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama: çevresinde yıllardan süre gelen halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılar türlerine göre ayrılıp, sonra yıkama işlemlerine alınır. Evde yapılan en yanlış işlem Nubuk koltuk silmeye kalkışmaktır. Halı Yıkama dükkanı açmak da günümüz de çoğalmıştır. Halınızı temiz tutarken uzun ömürlü de olmasını istiyorsanız silme, yıkama, yıkamacıya yollama, silkeleme, süpürme gibi yöntemlerden hangilerini ne şekilde uygulamanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. İstediğiniz tarihte evinize gelip halılarınızı alıyor özel deterjanlarımız ve makinelerimiz ile yıkama işlemini gerçekleştirip evinize teslim ediyoruz. Merdivenaltı firmaların fiyat düşürmesin de en büyük etkenlerden biri yıkama ve durulama esnasında su bilhassa çok az akacak firma buradan sudan %50 tasarruf eldecek Kaliteli durulma yapmayacak. En kaliteli yorgan yıkama işini biz yapıyoruz. Halı yıkama firmamız üstün bir hizmet politikası ile sizlere hizmetler sunmaktadır. Yorgan yıkama hizmetlerimizde öncelikle yün yorgan pamuk yorgan elyaf yorgan silikon Yorgan kaz tüyü kuş tüyü battaniye olarak sınıflandırmaktayız.
Profesyonel halı temizliğinde ilk adım olarak halı tozu alma makinesi ile halılarınız tüm tozlarından ve kalıntılarından arındırılmış olur. Temizlenen halılarınızı kurutup, paketleyip adresinize en kısa sürede teslim ediyoruz. Bizim senelerdir koltuk yıkama işi yapıyor olmamız de koltuk yıkatanların sayısını arttırmıştır. halı yıkama fabrikası olarak işimizde gösterdiğimiz sabır ve özen ile müşterilerimize halılarında eksiksiz temizliği sağlıyoruz. Isparta halılarınıza özel yıkama metotlarımızla halılarınızın yüzeylerine doğallığına hiçbir zarar vermeden garantili olarak yıkıyoruz. Halılarınızdaki lekenin kaynağına göre özel deterjanlar ve şampuanlar makineye halınız için özel yüklenir.
Gittiğimiz her evden memnuniyet garantisi ile ayrılmaktayız. Halı yıkama işinde en kaliteli hizmeti veren Halı Yıkama, müşterilerine sunduğu avantajlarla her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Halı Yıkama firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için bize mesaj atabilir veya İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Antibakteriyel halı Yıkama da halıları profesyonel olarak bu işi yapan halı yıkama şirketlerine teslim etmek gerekir. Makina halıları, el dokuma halıları ve çin, nepal, iran, shaggy gibi halıların ücretleri, türlerine göre değişen m² birim tutarıyla hesaplanır. Koltuk yıkama firmamız Bursa ve tüm ilçelerde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Perde yıkama konusunda verilen her hizmet garanti kapsamında yer almakta olup müşteri memnuniyeti sağlanmadığı takdirde herhangi bir ek ücret talep edilmeden tekrar yıkama yapılmaktadır. Evlerinizi süsleyen ve pek de ucuz olmayan ev halılarınız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Temizleme malzemesinin natürel olması gerekir.
Müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan oldugu için size en dogru fiyatı sunar. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar. Ofis halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır. Halılarınızı çok sık yıkamaya vermeniz halıların ömrünü azaltmaktadır. Koltuk yıkama işlemleri için sizlere üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Özel ilaçlar ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkanan yorganlarınız ilk gün ki temizliğine kavuşur. Özellikle bebeklerin cildi oldukça hassas olduğu için, ürün içeriklerimizde bebek cildine zarar vermeyen içeriğe sahip temizlik ürünleri tercih edilmektedir.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder