background

Hocaköy Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları

Hocaköy Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları
Hocaköy Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları: halı Yıkama da tam kurumayan halılar tekrar mikrop ve bakteri üretmeye devam eder. Müşterilerin firmayla iletişime geçerek verecekleri adreste uygun bir alan bulunması halinde en fazla 2 saat içerisinde halılar temizlenmiş oluyor. Yorganların ister istemez uzun süreli şekilde yıkanmaması da sağlığın olumsuz anlamda etkilenmesine sebep oluR. Ucuza koltuk Yıkama da kişiler söz verdiği zaman dilimin de gelmez ve bütün gün evde mahsur kalırsınız. Halı yıkama da kullanılan temizleyicilerimizi halılarınıza özel şampuanlardır. Koltuklarınızın daha temiz olması için koltuklarda özel bir şekilde vakumlu ve buharlı işlemler gerçekleştirilmektedir.
Halıdaki lekeleri çıkartmak için ağartıcı kimyasallar uygulanması en büyük hatadır. Durulanan halıları sıcak hava akımlı kurulma odalarına alarak uygun koşul da kuruması sağlanır. Bursa ilinde halı yıkama firmaları içerisinde, halı yıkama boyutunda firmamız oldukça itina ve özenle faaliyetlerini yapmaktadır. Halı yıamanın profesyonel sistemler ile fabrikalarda yıkanmasının yanı sıra halı yıkama firmaları tarafından sunulan yerinde halı yıkama hizmeti ile de hızlı sonuç alınabilir. Halı silme ne ile silinir arap sabunu, sirke veya doğal deterjanlarla kolayca silebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama işlemlerimizi randevu sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Kalifiye uzmanlarımız, keten kanepe yüzeylerini, yün koltuklarını, mikro fiber ve mikro süet yüzeyini temizlemek için doğru tipte temizleme ekipmanları ile doğru temizlik yaparlar. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı eğitimli ve tecrübeli personelleri sayesinde yıkanan halılar özenle kurutulup siz müşterilerimize teslim edilmektedir.
Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için, koltuk yıkama esnasında koltuklarınızın bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz. Firmamızda yorgan ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yıkanmaktadır. Eğer halılarınızı evde hemen yıkatmak istiyorsanız, özel halı yıkama makinalarımızla evinize gelerek halılarınızı bulunduğu yer ve ortamda yıkayıp temizliyoruz. Biz Bursa halı yıkama firması olarak kaliteli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halı Yıkama Fabrikası olarak battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Firmamızda battaniye yıkama makinaları son teknoloji olduğundan dolayı yıkama sırasında eşyalarınızda yıpranma gibi durumlar meydana gelmemektedir. Temizlik işlerini kendileri yapmasada hizmet aldıkları kişi ve firmalardan bunu ister ve beklerler.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder