background

İnegöl Garanti Halı Yıkama

İnegöl Garanti Halı Yıkama
İnegöl Garanti Halı Yıkama: Ağır kimyasallar halıların dokusunu bozarak daha çabuk kirlenmesine yol açar. Stor Perdelerinizi Yıkama bizim ile ayrıcalıktır. Yerinde halı yıkama fiyatları metrekare üzerinden hesaplanır. Firmamız ilk kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmeye açık sorumluluk bilincinde çalışmaktadır. Evlerdeki makinelerle veya salt su ile derinlere işlemiş bakteriler ve yüzeysel kirlerin çıkarılması mümkün değildir. Koltuk yıkama yaptıranlar bu işlemin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar.
Düzenli Yıkama olan halıların Kullanım Ömrü de artacaktır. bunda da başarı sağlamış bulunmaktayız. Perde yıkama konusunda verilen her hizmet garanti kapsamında yer almakta olup müşteri memnuniyeti sağlanmadığı takdirde herhangi bir ek ücret talep edilmeden tekrar yıkama yapılmaktadır. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmaktadır. Bazı ürünler halı üzerinde yaşayan, gözle görülemeyen akar dediğimiz kırmızı örümcek kolonilerinin yaşamasına olanak sağlar. Halı yıkama firmamızın önceliği hijyene önem vermesidir. Bursa halı yıkama yıkasın kirden, mikroptan eser kalmasın.
Evlerimizde kullandığımız ve özellikle kış aylarında bizleri soğuktan koruyan battaniyelerimizin sıklıkla temizlenmesi gerekmektedir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik yapılması gerekir. Crash yapılmış tüllerde, ütüleme çok dikkatli yapılmalı ve kırışıkların açılıp tülün deforme olmasına sebep olunmamalıdır. Firmamız halı yıkama yanında bakım da yakarak daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Hazırlanmış olan koltuklar su akıtan bir makine yardımı ile iyi bir şekilde yıkanacaktır. Halının üstünde ayakkabılarla dolaşmak halıyı kolaylıkla kirleterek lekeli bırakır. Derinlemesine yapılmayan temizlik kolaya kaçılmış temizliktir. Müşterilerimizi mağdur ve zor durumda bırakmamak adına kış mevsiminde de temizlik hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder