background

İsaören Mahallesi Halı Temizleme

İsaören Mahallesi Halı Temizleme
İsaören Mahallesi Halı Temizleme: Her koltuk kumaşın kullanımı ve temizliği farklıdır. Tüm halı çeşitlerinde olduğu gibi makine halısı yıkama işlemi de son derece özenli ve profesyonel bir biçimde yapılır. Sürekli üzerinde vakit geçirilen halıların içerisinde zamanla kıl, tüy gibi zararlı atıklar birikir. Halı yıkama şampuanları özenle seçilmekte ve halılarınıza doğru müdahaleler uygulanmaktadır. Halı yıkama firmaları arasında, sizce kaç tanesi sunduğu hizmet konusunda başarılıdır? hepsi mi? yarısı mı? hiçbiri mi? birkaçı mı? Gelin bunların cevabını birlikte verelim. İstediğiniz saat diliminde bizleri arayarak ulaşabilir, talep ve randevularınızı bildirebilirsiniz. Özellikle temiz bir ortam daha sağlıklı hayat sunar. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkünse koymayınız.
Yeni çıkan bir markanın üretmiş olduğu bir modelde halılar %99 antibakteriyel ve %100 antimayt özelliklerine sahiptir. Bazı müşterilerimiz stor perdeyi takıp sökmeyi bilmiyor bizlerden yardım istiyor müşterinin isteği doğrusunda evlerinde stor perdelerini söküp tekrar takıyoruz ,bunun için ayrıca bir hizmet ücreti talep etmiyoruz. Koltukların halılar kadar yıkanmaya ihtiyacı yoktur ancak yılda bir kere yıkamak birçok anlamda avantajlıdır. battaniye yıkama firmalarına battaniyelerinizi emanet etmeden önce yıkama talimatlarını belirtmeniz önem arz etmektedir. Her ne kadar ayakkabılar ile eve girmesekte terli ayaklarımız halıları 6 aylık süreçte kesinlikle kirlenir. Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir. Özellikle kış günlerinde halıların yıkanması durumunda kurutma süresinin uzun olmasından meydana gelen sararma, sertleşme ve kötü koku sorunları kurutma makineleri kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır. halı yıkama firmamız sektörün öncü firmaları arasında gelmektedir.
Evde halı yıkarken ya da halının üzerindeki lekelerin çıkarmak için kullanacağınız deterjanın sağlık Bakanlığı onaylı halı şampuanı olması önemlidir. Stor perdeler silinmekle temizlenmez. Dört mevsim sıcak bir ortam sağlamaları, hanelerin estetiğini arttırmaları halıları önemli kılar. Yorgan yıkama kaç derecede yıkanır? Eğer kullanılan çamaşır makinesinde bu buton yoksa makinenin otuz dereceye ayarlanması gerekmektedir. Halılar üzerine kir ve tozu çeker, bunun için sık sık yıkanması gerekmektedir. Halı yıkama firmalarının kullandığı profesyonel halı yıkama makineleri, halıları yıpratmadan yumuşak bir şekilde temizler. Perdeleri yıkamaktan ziyade kornişten söküp takmak zordur, firmamız sizi bu zahmetten de kurtarır, perdeleri yıkatmaya karar verdiyseniz firmamızı aramanız halinde çalışanlarımız perdeleri adresinizden alır. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister. Yüz yüze wilton ile kesiksiz-ilmekli halılar üretmek mümkün değildir; dolayısıyla, bukle ilmek görünüşlü halı üretememek gibi sınırlayıcı bir etken, bu sistemin en büyük dezavantajıdır. Derinlemesine yapılan gerçek temizlikte koltukların renklerinin nasıl açtığını, koltuktan ne kadar fazla kir çıktığını gözleri ile görürler. Halı yıkama hizmetini almak için bizleri tercih eden müşterilerimizin ilk öncelikle bilmeleri gereken husus memnuniyet garantisiyle hizmet vermekte olmamız ve işimizin arkasında durmamızdır. Koltuklarınız rengi ve dokusuna uygun olan deterjanlarla yıkama yapılır ve temiz su ile durulama yapılır, çift motorlu vakum makinesi sayesinde koltuklarınız neredeyse tamamen kurumuş hale gelir. Halı Yıkama firmamız adil fiyatlar ve dürüstlük ilkesine sahiptir ve ekipmanlarımız rakiplerimizden daha üstündür.
Halı yıkama ücretsiz servisiyle yıkama alanına alınan halı ve kilimler lekelerine bakılarak ayrılır. Bursa kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. gibi büyük bir ilçede ev işlerine ayrılan süreyi kısaltarak sizlerin yerine halılarınızı temizlemeye devam etmektedir. Halı yıkama firmamız bitkisel şampuanlarla halılarınızı bütün bakterilerden arındırmaktadır. Hem evlerin hem de konaklama yerlerinin halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama ve perde yıkama konusunda Firmamız Halı Yıkama yı tercih etmektedirler. Sıkma işleminden çıkan Nemli halıların kurutulması için mevsimsel olarak farklı işlemler uygulanır. Halı yıkamanın kaliteli olup olmadığını anlayabilmek için üzerlerindeki lekelerin gidip gitmemiş olduğunu kontrol ediniz.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder