background

Mesudiye Mahallesi Buharlı Koltuk Yıkama

Mesudiye Mahallesi Buharlı Koltuk Yıkama
Mesudiye Mahallesi Buharlı Koltuk Yıkama: Halıların temizliğini kontrol eden firma elemanları, çıkması zor olan kirleri özel deterjanlarla çıkarmaktadır, ardından makinalar ile halıları köpürtüp, sulayan firma çalışanları, son olarak kurulama işine geçmektedir. Halıların temizlenmesi hem sağlık açısından hem de hijyen açısından önemlidir. Saçak tamiri için önemli olan doğru ipliğin seçilmesidir. Değerli müşterilerimize halı yıkama sektöründe hızlı ve sağlıklı hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolda, kısa sürede de marka haline geldik. Bizleri aramanız sonrası halılarınızı evinizden teslim almak için size randevu saati verir. Stor perde yıkama Bursa firmamız müşterilerimize olan saygımızı, müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile göstermekteyiz. Halı şampuanı ile yıkanan halı tazyikli su ve genleri ile durulanır. Halı yıkamada ilk adım halı toplama servisinin gelmesi gereken günde adresinizde bulunmasıdır ki bu iş ile alakalı ekstradan bir bedel alınmamalıdır. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. halı yıkama servisi koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Halılarınız ücretsiz servisimizle teslim işlemi sağlanır halılarınız ilk günkü temizliğe kavuşmuş olur. Kullandığımız ilaçlar ve kimyasallar tamamen insan sağlığına zararsızdır.
Uygun zamanlarda elektrikli süpürgeyle zorlamadan süpürünüz. Özellikle kış aylarında büyük halıların yıkandıktan sonra kurutulması için yüksek teknolojiyi kullanan halı yıkama firmamız size en kaliteli hizmeti sağlar. Bursa halı Yıkama ücretlerini sizlerin memnun olması içim en uygun fiyata vermekteyiz. Halılar üzerinde en fazla gezindiğimiz ve zaman harcadığımız evimizin eşyasıdır ve en çok kiri tutan en çok temizlenmeye ihtiyaç duyan evin bir eşyasıdır. temizlik şirketi olarak halıfleks temizliğini derinlemesine olarak yapıyor, sizler için var gücümüz ile çalışıyoruz. halı yıkama faaliyetlerinin sürekli olarak geliştiği bir semt olarak ön plana çıkmaktadır. Halılara elle yapılan temizlik çoğu zaman yetersizdir. Her temizlik firması zebra perdelerinizi temizleyemez ancak yılların tecrübesiyle perde temizliği yapan Bursa firmamız, zebra perdelerinizi evinizden sökerek temizleyip, yerinde montajını yapmaktadır.
Halı yıkama da firmamızı seçen müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Halı Yıkama sonrası parfümleme işlemi yapılır. Şampuanlama yöntemin de halıların nasıl yıkandığına gelince; önce, halı yıkama şampuanı veya solüsyonu köpürtülerek halıya sürülür. Çok daha pahalı olmasına rağmen, halıların sertleşmesine meydan vermemek, sararmasını önlemek amacıyla şebeke suyu kullanılmaktadır. Kullandığımız halı askıların tamamı krom çelik malzemeden yapılmıştır. Nemli halılarda bakteri üreme olasılığı yüksektir. Yorucu ve zahmetli bir iş olmasının yanı sıra, tam anlamıyla temizliğin sağlanması için yerinde koltuk yıkama hizmeti talep etmeniz avantaj sağlıyor. Halınız her ne kadar temiz görünsede temizliğinden emin olmak için doğru adresiniz. Zaman kavramının oldukça önemli olduğu günümüzde dikmen halı yıkama olarak yerinde halı yıkama hizmetini sunuyoruz. halı yıkama fabrikası olarak hizmetinizdeyiz. Lekeli ve kirli koltuklarınızın ve halılarınız için profesyonel bir hizmet şarttır. Firmamız tarafından verilen hizmetler, son derece etkili sonuçlar verir ve halıların temizlenmesini sağlar.
firmamız da halıların temizleme ücreti halıların modeli ve metrekaresi ücreti belirleyen unsurdur. Bursa genelindeki müşterilerimiz koltuk temizliği için bizi tercih ediyor çünkü şehrimizin her yerinde bir şubemiz var ve işimize özen gösteriyoruz. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun alınması halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halıların derinlemesine yıkanması için en az 6 ayda bir profesyonel bir halı yıkama fabrikasında yıkanması gereklidir. halı yıkama fabrikamız alanında uzman ekibiyle her zaman yalnızca bir telefon uzağınızda. Kendini koltuk yıkama konusunda ispat etmiş ekibimiz, koltuklarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir. Sizlere uygun fiyat garantisi vererek halılarınızı yakarız. Bir telefonla yorganlarınızı servisimizle evinizden alıp profesyonelce temizleyelim.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder