background

Mesudiye Mahallesi Evde Yerinde Koltuk Yıkama

Mesudiye Mahallesi Evde Yerinde Koltuk Yıkama
Mesudiye Mahallesi Evde Yerinde Koltuk Yıkama: Halı yıkamanın yanında yerinde koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Bursa içinde kaliteli hizmet ve uygun fiyatların bulunduğu firmamız ile sizlerleyiz. Bursayorgan yıkama internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız durumunda teknik personelimiz sizden adres bilgilerinizi alır ve profesyonel anlamda bir yorgan yıkama hizmeti sunarız. Kullandığımız kaliteli şampuanlar ve özel makineler sayesinde, yorgan ve battaniyeleriniz ilk günkü temizliğine ve yumuşaklığına ulaşır. Zebra perde yıkama şubemizde kirlenmiş olan perdelerinizin cinsine göre uygun yıkama metotları belirleyerek profesyonel ekiplerimizce yıkamaktayız. Eğer yıkama işlemine tabii tutulacak halıda çıkması mümkün olmayan lekeler veya yırtıklar mevcutsa müşteriye derhal bilgi verilmelidir. Halı yıkama konusunda bilgi sahibi değilseniz, halılarınızı kendiniz yıkamak yerine, profesyonel bir halı yıkama firması tercih edebilirsiniz. Halıyıkama fiyatları açısından Bursa genelinde halı yıkama hizmeti sunan firmalar arasında en uygun halı yıkama fiyatları sunmaktayız. Firmamıza yıkatacağınız koltuklarınıza uyguladığımız doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur. Yorgan battaniye yıkama Bursa şehrimizde halı yıkama firmamız tarafından verilmektedir. Bursa geneli yıpranan halılarınız için overlok hizmeti sunuyoruz. firmamız Yün halı yıkamada güvencenin adresi. Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinde bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır.
Ulus Samanpazarındaki bütün eski halı ve kilim satıcıları bizim firmamız ile çalışmaktadır. Halı yıkamayı kapı önünde olması sokağı kir ve su içinde bırakılmasında bu uygulamaya kısıtlamaya gidilmiş olması da hayli doğru bir uygulama. Çağrı merkezimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Kış aylarından sonra yorgan ve battaniyeleri yıkama ve kaldırma zamanı gelmektedir. Son yıllarda imal edilen halılar saçaksız olmasına rağmen, eski halılar, özellikli el dokuma ve yün halılarda hala saçak bulunmaktadır. Antibakteriyel buharlı ve fırçalı koltuk yıkama ile koltuk takımlarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz. Halı yıkama firması olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunma konusunda iddialıyız. Halılar zararlı bakteri ve virüsleri üzerinde toplayan ve bu bakterilerin yayılmasını sağlayan bir yuva gibidir.
Halı yıkama konusunda öncü, güvenilir, saygı duyulan firma olarak çevresinde hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanlarımız koltuk kumaşlarında lekeler oluşturabilir. Doğal çimin en büyük deformasyona uğradığı iki faktör; Hava şartları ve aşırı kullanımdır. Bizde halı yıkama firması bünyesinde daima en üst seviyede makine parkuru kullanarak sizlerin halısını ilk günkü temizliğe kavuşturup teslim etmekteyiz. Firmamız tarafından yapılan derinden temizlikle de halınızda gözle görünmeyen kirler yok olacaktır. Halı yıkama firmamız kendini her geçen gün geliştiren teknolojiyi yakından takip eden bir halı yıkama firmasıdır. Evlerde kullanılan halılar, zaman içinde kirlenmeye başlar. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken profesyonel firmaları tercih edin aksi halde hem halılarınız zarar görür, hem paranız boşa gider.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder