background

Ortaköy Mahallesi Garanti Halı Yıkama

Ortaköy Mahallesi Garanti Halı Yıkama
Ortaköy Mahallesi Garanti Halı Yıkama: Koltuk temizleme fiyatları koltuk yıkama Bursa firması olarak yıkatmış oldugunuz tüm eşyalarınızda yüzde yüz temizlik garantisi sunarız. Firmamıza birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup koltuklar üzerinde sadece koltuk yıkama şampuan kullanımı ile temizleme aşaması gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır. Firmamızı tercih etmeniz size her açıdan kolaylık sağlamaktadır. Yorgan yıkama ancak işin uzmanlarınca profesyonel makinelerde doğru şampuan ve deterjanlar ile sağlanabilir. Hereke halı yıkama konularında halı yıkama firmamızdan şaşmayın, kötü sürprizlerle karşılaşmayın isteriz. koltuk temizleme işlemleri kapsamında firmamız özel bir şekilde geliştirilmiş makineleri kullanmaktadır.
Yorgan, battaniye ve uyku seti gibi tekstil ürünlerinin endüstriyel makinelerde yıkanması gerekmektedir. Poşetteki halılarınız soğuk ortamdan çıkıp sıcak ortama girdiği için veya halılarınızdaki parfüm içeride sıkışacağı için halılarınız poşet içerisinde terleme yapabilir. Bir çoğumuz teknolojinin sağladığı kolaylıklarla evimiz de bir çok ürünü makineler sayesinde temizliyoruz. Sert kimyasal temizlik maddeleri, çevremizin ozon tabakasını aşındığı kanıtlanmış olan zehirli ve zararlı maddelerdir. Aylarca süren görüşmelerimiz ve araştırmalarımız neticesinde anladık ki halı yıkama fiyatı ne kadar düşük olursa kalite de o oranla düşmektedir. Halılara düzenli yıkama yapılmadı Halıların ilk alındığı günkü gibi parlaklığını ve yeniliğini korur.
Koltuk yıkama işleminde yüzeysel değil, derinlemesine temizlik yapılması çok önemlidir. Koltuk yıkama hizmetleri konusunda Bursa temizlik firması olarak şuan belirgin bir noktaya ulaşmış bulunuyoruz. Yüksek vakum güçlü makineler ile nubuk koltuklar tertemiz olur. Stor perde ve perdeleriniz için yerinde söküp, yıkayıp, kurutup, tekrar yerlerine asma hizmetimiz standart hizmetimizdir. Bursa ilin de birçok ilçe, mahalle ve semtinde halı yıkama denilince akla gelen ilk firma olmak için çok çalıştık ve uğraştık. Hem makine parkurumuz, hem de tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Amcamız halılarınızda kalıcı temizlik ve memnuniyet sağlamaktır. Halı Yıkama konusunda müşterilerimizin tercih ettiği firmamızda battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar doğru makineler de tek tek yıkanmaktayız. Halılar insanların kullandığı her eşya gibi kirlenmekte bu nedenle de halı yıkama çok önemlidir. Özel eğitime tabi tutulan personellerimiz sonucunda uzmanlaşan bireyler koltuk yıkama uzmanı olarak isimlendirilmektedir. Merdiven altı firmaların işçilikten kaçarak yıkama maliyetini düşürürler. El dokuma halılarınızın yıkama ve kurutma işlemi bittikten sonra toz dolabına girmesi gerekmektedir.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder