background

Osmaniye Mahallesi Sandalye Yıkama

Osmaniye Mahallesi Sandalye Yıkama
Osmaniye Mahallesi Sandalye Yıkama: Yün halı temizliğin de halı firmamız özel şampuan kullanır. Halılarınız doğru yıkama sonucu mikroplardan tamamen arınır. Halıların bir köşesine etiket yapıştırılır ve etiketleme yöntemi ile halıların karışması engellenmiş olur. Halı ve koltuk yıkama işleminden sonra halılarınızı sizlere ilk günkü kadar tertemiz teslim etmekteyiz. Firmamız diğer firmalarla karşılaştırıldığında şu husus önemlidir; firmamızda tamamı ile halılarınızın yıkama işleminin her aşamasında otomatik makinelerden faydalanılmaktadır. İşinize gelmeyen beğenmediğiniz firmaya kesinlikle halılrınızı teslim etmeyiniz. Stor ve zebra perdeler için genel temizlik süresini 6 ayda 1 olacak şekilde düşünmeli, bu süreyi daha fazla uzatmamaya özen göstermelisiniz. Koltuk ve halı yıkama hizmetimiz en uygun fiyatlarla Bursa genelindeki müşterilerimize kesintisiz olarak devam etmektedir. Bursa ve bölgelerinin tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Antika Halı yıkama, profesyonel bir şeklide hijyene dikkat edilerek yapılması gereken bir işlemdir. Bursa halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bursa halı yıkama olarak, en az sizin kadar bizim içinde halılarınız önemli. Perde Yıkama güncel fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.
Halılarda durulama işleminin ardından sıkma makineleriyle halının fazla suyu alınır. Özel perde deterjanları, hem yıkama sırasında ürünlere zarar vermez, hem de astım hastalığı bulunan kişilerde nefes darlığına yol açmaz. Koltuk takımlarınız sıradan bir halı yıkama firması tarafından yıkandığında veya temizlendiğinde birçok zararını sonradan göreceksiniz. Piyasada çok çeşitli halı yıkama şampuanları mevcuttur, fakat halıda yırtıklar var ise, halı şampuanının halıya zarar vermemesi için dikkat etmeniz gerekir. Yıkanması biten halılarınız kapalı ortamda kurutulur sadece 1 saat güneş ışığında bekletilmektedir. Bakteriler ile dolu bir halı, bulunduğu ortamdaki havayı da kirletecektir. Halılarınızı uygun halı yıkama firmaları ile yıkamanız hem sağlık, hem de halılarınızın ömrü açısından büyük önem taşımaktadır. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Halı Yıkama Fabrikası olarak halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız.
Yorganı suyu akması için sıkmamak gerekmektedir. Tecrübe her şeydir kaliteyi getirir başarıyı getirir, güveni getirir. Halı temizleme işlemi tek aşamada yapılmaz bir kaç aşamayı kapsar. Tekeli Yörüklerinin yaşadığı köylerden özellikle, Barutçu köyünde yapılan dokumalar arasında, günümüze gelebilen örneklerine göre halı ve düz dokuma yaygılar (kilim, cicim, sili, sumak) mevcuttur. Koltuk yıkama fiyatları nedir? Koltuk takımınızın detaylı özelliklerinden dolayı ufak fiyat farkları olabilmektedir en net fiyat için bizi arayabilirsiniz. Halı temizleme işleminde genellikle suya ihtiyaç duyulmaz iken halı yıkama işlemi bol su ile yıkanıp durulanması çok önemlidir. Zebra perde yıkamanın en güvenilir adresi biziz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan tavrı ile sektörün güçlü isimlerinden biri olan halı yıkama firmamız hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
Sıkma aşaması biten halılarınız özel kurutma odalarımızda tamamen son sistem makinalarımızla kurutulur. Halı Yıkama hizmeti veren fabrikada halı yıkama makinaları ile temizlik yapılır. kilim yıkama da yıkanan kilimleriniz özelliğine göre ayrılarak hassas yıkama tekniği tespit edilerek yıkanmaktadır. Hizmet alacağınız firma hakkında öncelikle küçük çaplı bir araştırma yapmalısınız. halı yıkama firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bölgemizde lider olmaya devam edeceğiz. Koltuklarımın deri olan kısımları için çözümleriniz nelerdir? Deri olan kısımları, özel deri kremimiz ve fırçalama makinesinin süngerli ucu ile kirlerinden arındırdıktan sonra geride kalabilecek tüm krem kalıntılarını buhar makinemiz ile tamamen durulamaktayız. Koltuk temizliği düzenli olarak yaptırıldığında hiç bir kir kalmaz. Özellikle naylon dediğimiz sentetik karışımdan dokunan halılar çok zor yıkanır ve sert yıkama uygulanır.
Fazla basınçlı suyla yıkanan halılarda deformasyon oluşabilir. Halılar modeline durumuna ve kullanım özelliğine göre uygun teknikler ile yıkanır. Halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder