background

Yenice Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama

Yenice Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama
Yenice Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama: Halı temizleme süreci içerisinde halılar makbuz karşılığında servis araçları tarafından teslim alınır. Halı yıkama merkezimiz de tamamen işin ehli özelliğe sahip olan çalışanlarımız yer alıyor. Koltuk yıkama için özel üretilmiş makinamız silme işleminin aksine devamlı temiz su ile dipteki kiri alıp koltuğunuzu temizlemektedir. İlk başta koltuk ve kanepe alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kir tutmayan kumaşlar almak önemlidir. Dışarıda hiç de sağlıklı olmayan ortamlarda halılarınızı yıkatmanız hem size ve ailenize, hem de halınıza zarar veriyor. Firmamızda uygun fiyata yorgan yıkama hizmeti verildiğinden dolayı birçok kişi tarafından firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir. yatak yıkama olarak, tüm yatak türlerini yıkamaktayız. Düzenli bakımda hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Halıların özelliklerine bakılarak halı yıkama fiyatları belirleniyor. Halılarınız havuza atılmamakta ve tek tek yıkanmaktadır. Perdeleriniz yıkama işlemini sizin yerinize perde yıkama firması olarak biz yapıyoruz. Koltuk yıkama hizmeti kapsamında en önemli noktalardan biri temizlik için tercih edilen ürün ve araç gereçlerdir. Isparta halıları canlı renkleri ve desenleri ile bilinir.
koltuk yıkama şirketleri arasında en uygun biziz. Halı yıkama firmamız ve tüm ilçelere servis hizmeti sağlamaktadır. Koltuk Yikama olarak çekyatlarda bulunan yağ lekesi, meyve lekesi, kola lekesi, kireç lekesi, mum lekesi, boya lekesi, çay kahve lekesi gibi inatçı zorluklar ile başa çıkabilmektedir. Bursa ilin de ne kadar çok halı yıkama fabrikası olsa da halılarınıza gerekli özeni gösterecek, ucuz kimyasallarla ve yanlış yıkama teknikleriyle halılarınıza zarar vermeyecek profesyonel şirketlerle anlaşmak gerekir. Üstelik en kaliteli malzemelerle Bursa genelinin halı yıkamacısı olarak hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yerinde halı yıkama işlemlerinizi sizler için yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz ürünlerle halınızı anti-bakteriyel olarak yıkamaktayız. İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır.
Firmamız halı yıkama ile ilgili sadece profesyonel cihazlar ile hizmet sunmaktadır. Yorgan yıkama nasıl yapılır? Fabrikalarımızda yorgan yıkama makinelerinde yıkanır. " Halının yıkanarak temizlenmesi halıya zarar verir " tezi kesinlikle yanlıştır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanır vakumlanır. Bursa ve çevre ilçelerde on yılı aşkın süredir koltuk yıkama ve koltuk temizliği alanında hizmet vermekte olan güvenilir bir firmayız. çevresinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Yorgan yıkama işleminin de kendi arasında yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır. Şönil kumaşlar akrilik, pamuk, viskoz, polyester ve polipropilen ipliklerinden üretilir. Stor perde yıkama işlemini kendiniz yapacaksanız çok dikkat etmeniz gerekmekte, aparatlarını sökerken nasıl ve nerden söktüğünüzü unutmamalısınız. Santrifüj edilerek ıslaklığı alınmış nemli halıların kurutulması kurutma odasında yapılmaktadır. Halı yıkama şirketleri halılarınızı el değmeden özel makinelerle yıkamaktadır.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder